System pojenia do klatek dla szynszyli - Szynszyle24.pl

Szynszyle24.pl
Szynszyle24.pl
Przejdź do treści
Zapraszamy do Szynszyle24.pl

Elementy systemu pojenia dla szynszyli

W klatkach dla szynszyli niezbędny jest system pojenia zapewniający stały dostęp zwierząt do wody. Składa się on ze zbiornika wyrównawczego magazynującego wodę (może być dowolny plastikowy pojemnik, najlepiej przezroczysty, do którego wkręcamy zaworek we wcześniej wywiercony otwór), wężyka rozprowadzającego wodę do poszczególnych klatek łączonego kształtkami plastikowymi (głównie trójnikami, czasem kolankami) oraz poidełka kropelkowego automatycznego, z którego szynszyle bezpośrednio spijają wodę.

Poidełko kropelkowe automatyczne dla szynszyli

poidło kropelkowe automatyczne dla szynszyli
Poidełko automatyczne kropelkowe przeznaczone dla szynszyli, ale stosowane także w hodowli królików i innych gryzoni np. myszy czy szczurów. Konstrukcja zapewnia niezawodne działanie, a przy tym nieskomplikowany montaż pozwala na samodzielną wymianę zużytych części. Sprężynka umożliwia zawieszenie poidła na ścianie klatki, a zastosowane dwie uszczelki i sprężynka wewnętrzna dociskająca trzpień zapobiegają jego przeciekaniu. Podłączane bezpośrednio do węża.
szynszyle24.pl

Wąż do systemu pojenia

wąż wężyk do systemu pojenia dla szynszyli
Wąż PCV czarny 4/6 100 mb. Specjalnie wytwarzany na potrzeby systemów pojenia. Dzięki nieprzezroczystemu materiałowi nie rozwijają się w nim glony. Dopasowany do stosowanych poidełek.
szynszyle24.pl

Łącznik - kształtka - trójnik

Łącznik kształtka - trójnik do łączenia elementów wężyka w system pojenia wodą.
łącznik kształtka trójnik
szynszyle24.pl

Łącznik - kształtka - kolanko

łącznik kształtka L kolanko
Łącznik kształtka L - kolanko do łączenia elementów wężyka w system pojenia wodą.
szynszyle24.pl
szynszyl
Wróć do spisu treści