Tabliczki, przeloty, zamknięcia do klatek dla szynszyli, kryzy dla samic - Szynszyle24.pl

Szynszyle24.pl
Szynszyle24.pl
Przejdź do treści
Zapraszamy do Szynszyle24.pl

Tabliczki, przeloty, zamknięcia

Tabliczka na klatkę dla szynszyli

tabliczka na klatkę dla szynszyli
Tabliczka informacyjna na klatkę dla szynszyli o wymiarach 10x7,5 cm. Dopasowana do standardowych wymiarów kartki na klatkę. Wykonana z blachy alucynk lub blachy ocynkowanej. Przydatna w hodowli innych gatunków zwierząt np. królików, lisów, norek, gryzoni, itp., gdzie informacje nt. zwierzęcia w klatce dostępne "od ręki" pełnią niezmiernie istotną rolę. Zagięte boki zabezpieczają kartkę informacyjną przed przypadkowym wysunięciem i bronią dostępu zwierzęciu do kartki.
szynszyle24.pl

Przelot dla samca typ 1

Standardowy przelot dla szynszyli do klatek z rodzinami, gładki otwór na 7 cm, zasuwka odpowiednio wyprofilowana do wygodnego użytkowania. Montowany w korytarzu przebiegu dla samca w hodowli 4+1. Łatwe izolowanie ciężarnej samicy i samicy opiekującej się młodymi.
przelot do korytarza dla samca
szynszyle24.pl

Przelot dla samca typ 2

przelot do korytarza dla samca
Nowsza wersja przelotu dla szynszyli do klatek dla rodzin, gładki otwór na 7 cm, zasuwka odpowiednio wyprofilowana do wygodnego użytkowania. Montowany w korytarzu przebiegu dla samca w hodowli 4+1. Łatwe izolowanie ciężarnej samicy i samicy opiekującej się młodymi.
szynszyle24.pl

Zamknięcie do klatek na szynszyle

zamknięcie do klatki
Zamknięcie do klatki dla szynszyli typu agrafka. Sprężynka skutecznie uniemożliwia otworzenie klatki przez zwierzę. Nadaje się również do klatek dla innych gatunków zwierząt hodowlanych.
szynszyle24.pl

Kryza dla samic szynszyli

kryza dla samicy szynszyla
Kryza dla samicy szynszyla. Zakłada się ją samicom w rodzinach, dzięki czemu nie może wyjść z klatki przez korytarz dla samca. Plastikowa, wytrzymała, nie rani zwierząt.
szynszyle24.pl
szynszyl
Wróć do spisu treści