Kąpieliska obrotowe do klatek dla szynszyli oraz piasek kąpielowy - Szynszyle24.pl

Szynszyle24.pl
Szynszyle24.pl
Przejdź do treści
Zapraszamy do Szynszyle24.pl

Kąpieliska obrotowe dla szynszyli

Niezbędnym wyposażeniem klatki dla szynszyli jest kąpielisko obrotowe lub wysuwane. Ze względu na wygodę w obsłudze, łatwość stosowania i prostotę działania polecamy kąpieliska obrotowe. Produkujemy je w różnych długościach w zależności od wymiarów klatek. Jego specjalna budowa udostępnia piasek szynszylom po jego otwarciu, zaś zamykając unikamy jego zmieszania z odchodami, które nie wpadną do zbiornika na piasek.
Kąpielisko obrotowe stanowi jeden z ważniejszych elementów wyposażenia klatek dla szynszyli, szczególnie tych hodowanych dla pozyskania skór. Codzienna kąpiel w piasku jest konieczna dla zdrowego, lśniącego i czystego futra zwierząt. Należy przy tym pamiętać o wypełnieniu go wysokiej jakości piaskiem. Polecamy do ich wypełnienia piasek kąpielowy Sepiolita S-60, które wedle naszych doświadczeń najbardziej nadaje się do tych celów z wszystkich dostępnych na rynku. Są one łączone śrubami w rzędy na każdym poziomie w jeden mechanizm, co pozwala za pomocą jednej rączki otworzyć/zamknąć kąpieliska na całym poziomie.
Dodatkową zaletą kąpielisk obrotowych jest ich wykorzystywanie przez szynszyle jako półek, w których mogą się schronić lub ukryć.

Kąpielisko obrotowe dla szynszyli do klatek UE dług. 37 cm

kąpielisko obrotowe dla szynszyli do klatek - rozmiar UE
Kąpielisko obrotowe o wymiarach 18x12x37 cm (głębokość x wysokość x długość). Waga (bez piasku) ok. 1 kg. Jest ono najlepiej wpasowane w klatki o tzw. rozmiarze UE, czyli dostosowanej do aktualnych przepisów unijnych i krajowych w zakresie hodowli fermowej szynszyli. Po zamontowaniu napełnia się go piaskiem i w tym momencie jest gotowe do użycia.
szynszyle24.pl

Kąpielisko obrotowe dla szynszyli do klatek krótsze dług. 33 cm

kąpielisko obrotowe dla szynszyli do klatek - mniejsze
Kąpielisko obrotowe o wymiarach 18x12x33 cm (głębokość x wysokość x długość). Waga (bez piasku) ok. 1 kg. Jest ono nieco krótsze do mniejszych klatek lub dla hodowców nie chcących mieć kąpieliska na całą szerokośc klatki. Po zamontowaniu napełnia się go piaskiem i w tym momencie jest gotowe do użycia.
szynszyle24.pl

Kąpielisko obrotowe dla szynszyli do klatek krótkie dług. 25 cm

Kąpielisko obrotowe o wymiarach 18x12x25 cm (głębokość x wysokość x długość). Waga (bez piasku) ok. 1 kg. Jest ono znacznie krótsze niż standardowe kąpielisko, ale takie też są poszukiwane przez hodowców. Po zamontowaniu napełnia się go piaskiem i w tym momencie jest gotowe do użycia.
kąpielisko obrotowe dla szynszyli do klatek - małe
szynszyle24.pl

Rączka do kąpielisk obrotowych

rączka do kąpielisk obrotowych
Rączka do otwierania/zamykania baterii kąpielisk połączonych ze sobą. Stosowane na fermach szynszyli, gdzie jednym przekręceniem otwieramy/zamykamy kąpieliska w na całą długość regałów na jedym poziomie.
szynszyle24.pl

Zestaw śrub do montażu kąpieliska obrotowego

rączka do kąpielisk obrotowych
Zestaw śrub, nakrętek i osłona do skręcenia kąpielisk obrotowych w cały zestaw.
szynszyle24.pl

Piasek/Pył kąpielowy Sepiolita S-60 - 20 kg

kąpielisko obrotowe dla szynszyli do klatek - małe
Piasek do kąpieli 60/100 Sepiolita - Sepifeed S-60 w opakowaniach 20 kg to piasek z drobnego sepiolitu pochodzenia wulkanicznego, który nie ma nie ma ostrych krawędzi w przeciwieństwie do zwykłego piasku zawierającego kwarc. Porowate ziarna sepiolitu będącego minerałem ilastym oczyszczają futro szynszyli z zanieczyszczeń, tłuszczów, itp. Włos zachowuje swój naturalny jedwabisty  połysk, a w przeciwieństwie do innego rodzaju piasków, nie powoduje jego matowienia i łamliwości.
szynszyle24.pl

Film obrazujący działanie kąpielisk obrotowych

Film obrazujący działanie kapielisk obrotowych
szynszyle24.pl
szynszyl
Wróć do spisu treści